Hizmetlerimiz

Ambar Kargo

İstanbul Anadolu yakası bütün ilçelerinden Türkiye geneline ambar kargo hizmeti sunuyoruz. Ambar taşımacılığının ekonimik taşımamodelini kargo taşımacılık kalitesiyle birleştirdirk.

Ambar taşımacılığına uygun boyuttaki gönderileri kapınızdan teslim alıp Türkiye genelinde adrese teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.

Her ilde oluşturmuş olduğumuz dağıtım ve depolama altyapımız ile ekonomik ambar taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

Yurtiçi

Yurtiçi lojistik organizasyonu ile Türkiye genelinde araç tedarik ve temini sağlıyoruz. Her türlü taşıma şekline uygun geniş araç seçeneklerimiz ile taşımalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Müşteri talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda alım ve teslimat operasyonunu yöneterek en avantajlı lojistik çözümler sunuyoruz.

Şehiriçi

Şehiriçi lojistik operasyonumuz ile gönderilerin alımı, depolanması, teslimatlarına kadar olan bütün süreci yöneterek lojistik çözümler sunuyoruz.

Tek adres veya farklı adreslerden gönderilerinizi alımını organize edip, hedef adreslere teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.

Depolama

Kullanım özellikleri ve müşteri taleplerine göre farklı özellikte depo seçeneklerimiz ile depolama hizmerleri sunuyoruz.

Farklı lokayonlarda, erişimi kolay, lojistik operasyonlar için uygun depolama seçenekleri ile avantajlı çözümler sunuyoruz.

Dağıtım

Ambar Kargo İstanbul un geniş dağıtım ağı ile gönderilerin adrese teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.

Perakende sektöründen, bayi ağına birçok alanda faaliyet gösteren müşterilerimize, dağıtım operasyonu ile gönderilerini hedef adreselerine başarıyla teslim ediyoruz.

Toplama

Ambar Kargo İstanbul toplama organizasyonu ile gönderilern adresten alımlarını yaparak toplama hizmetisunuyoruz.

Perakende sektöründen, bayi ağına birçok alanda faaliyet gösteren müşterilerimize, toplama operasyonu ile gönderilerini hedef adreselerine başarıyla teslim alıyoruz.